Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Earlier
  2. When you're unable to head down to the high street to find a good gift, there’s only one thing to do: buy her some flowers online. With a few clicks on your computer, your friend or loved one can have a beautiful bouquet delivered to their door.
  3. Laba diena, jau daug kartu bandžiau registruotis hunter.lt forume ir niekaip neišeina prisijungti, nei kontaktuoti. Gal ten kas užsiregistravę gali paklausti kame reikalas?
  4. Laba diena, ar kas nors čia turitę patirties su FLIR termovizoriais pajungiamais prie telefonų? Susidomėjau didelės raiškos 384×288, 640x480 ir 25-30hz kadrų dažnių kameromis, kurios santykinai yra pigesnės ir turi daug pranašumų prieš tradicinius termovizorius. Nežinau kodėl FLIR ONE ir Seek Thermal palyginus yra tokios populiarios kai turi labai ribotą pritaikymą, nes veikia tik 9hz kadrų dažniu ir turi prastą rezoliuciją. Gal čia gali būti dėl, kad JAV turi keistą apribojimą gabenti spartesnes nei 9hz kameras dėl to pavyzdžiui amerikietiškas termovizoriaus modelis Thermal Exper
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...