Jump to content

Guidelines

Sveiki atvykę į nemokamą lietuvišką Forumą ginklų mylėtojams.
Registruodamiesi jūs sutinkate su žemiau išvardytomis Naudojimosi taisyklėmis skirtomis visiems šio Forumo nariams ir lankytojams.

  1. Rašant žinutes draudžiama naudoti keiksmažodžius, necenzūrines frazes, įžeidinėti, šmeižti ir (ar) kitaip užgaulioti kitus forumo dalyvius, kurstyti tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą. Taip pat negalima pažeisti bet kurio asmens teisę į privatumą ir bet kokias autorines teises, prekinius ženklus arba patentus. Draudžiama platinti, propaguoti ar reklamuoti smurtą, seksualines paslaugas, pornografiją, narkotines ar psichotropines medžiagas, bei kitą informaciją, pažeidžiančią Lietuvos Respublikos įstatymus bei tarptautinius susitarimus.
  2. Rašydami naujas temas sugalvokite tinkamus pavadinimus, be klaidų, trumpinių ar neaiškių žodžių.
  3. Sakiniai pradedami didžiąja raide ir baigiami tašku ar kitu skyrybos ženklų. Taip pat atitinkamai laikykitės gramatikos taisyklių. Nerašykite viso teksto didžiosiomis raidėmis, jei tai nėra būtina.
  4. Forume skelbiamos žinutės yra autorių nuomonė už kurią Administratoriai neatsako.Žinutės, kurios neatitinka taisyklių, bus pašalintos iš Gunstalk.lt Forumo.
  5. Forumo dalyviai visiškai atsako už savo patalpintą turinį.
  6. Už grubius taisyklių nesilaikymus nariai yra pašalinami iš Gunstalk.lt Forumo.
  7. Forumo Administratoriai pasilieka teisę keisti/pildyti/redaguoti šias Naudojimosi taisykles.Jei iškilo techninių nesklandumų ar turite klausimų/pasiūlymų šio Forumo Administratoriams, rašykite info@gunstalk.lt arba Asmeninę Žinutę kuriam nors iš Administratorių.

×
×
  • Create New...