Jump to content

Steven Seagal‘as paims į rankas šautuvą


Steven Seagal‘as, kovos menu meistras ir garsus Holivudo aktorius bus Rusijos ginklų gamintojos ORSIS veidas. Ginklų gamykloje Maskvoje bus sukurtas labai tikslus šautuvas ORSIS pagal Steven Seagal‘as - apie tai pranešė bendrovės spaudos tarnyba.

Steven Seagal‘as ne kartą yra pareiškęs, kad, kaip profesionalus šaulys, jis yra suinteresuotas sukurti naują didelio tikslumo šautuvą. Apsilankęs šį pavasarį gamykloje, kuri yra Maskvoje ir specializuojasi didelio tikslumo šautuvų gamyboje, Seagal‘as asmeniškai susipažino su Rusijos šautuvų kokybę, kuri pasitvirtino pergalėmis tarptautinėse snaiperių varžybose 2012 ir 2013 m. Čekijoje ir Vengrijoje.

Steven Seagal‘ą visi žinome kaip kovos menų srities specialistą, bet jis taip pat turi didelę snaiperio patirtį (šaudymu užsiima beveik 40 metų). Sukurti savo, itin taiklų toliašaudį ginklą buvo sena aktoriaus svajonė. Įgyvendinti šią svajonę, matyt, galės Rusijoje. SIGAL, šautuvai, išsiskirs dideliu tikslumu, ergonomiška šauliui konstrukcija ir gebėjimu smogti į taikinius daugiau nei 2400 metrų atstumu.

Aktorius jau atvyko į Rusijos sostine dalyvauti ginklų parodoje Arms & Huting 2013 ir fotosesijose su rusišku ginklu rankose. Kaip ir tikėtasi, Steven Seagal‘as tradiciškai pasirodys "koviniu herojumi" vaidmenyje su sportiniu ir medžiokliniu šautuvų modeliais.

Parengė

Edvrdas Pavilonis

Be autoriaus leidimo kopijuoti draudžiama!

Kopijuojant, nuoroda į tinklapį www.gunstalk.lt būtina


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...