Jump to content

Mes esame VšĮ šaudymo klubas „GunsTalk.lt“ – tai šaudymo sporto entuziastus Lietuvoje vienijanti organizacija. Pagrindinis mūsų tikslas – kokybiškos informacijos šaudymo sferos kontekste teikimas, dalijimasis šios srities patirtimi bei naujienomis.

GunStalk.lt rasite ne tik pagrindinę bazinę su šaudymu susijusią medžiagą, tačiau ir naudingų patarimų, įdomių straipsnių, šios srities specialistų komentarų.

Mūsų bendruomenėje mielai laukiami tiek patyrę šaudymo mylėtojai, tiek naujokai, norintys mokytis bei tobulėti. GunsTalk.lt forume gausu informacijos įvairiais šaudymo srities aspektais.

Domites medžiokle? Galbūt norite daugiau sužinoti apie šaudymą bei šaunamuosius ginklus? Čia sužinosite viską, ko Jums reikia! Medžioklė, šaunamieji ginklai, šaudymo sportas, savigyna, su šaudymu susiję renginiai – pagrindinės mus dominančios temos. Užsiregistravę galėsite ne tik susipažinti su įvairiapusiu svetainės turiniu, tačiau ir patys dalyvauti mūsų veikloje kaip visaverčiai bendruomenės nariai.

GunsTalk.lt - ne tik internetinė bendruomenė, tačiau ir šaudymo renginių organizatorius. Organizuojame šaudymo renginius, į kuriuos gali registruotis visi norintys!

Taip pat siūlome ne tik šaudymo malonumo patirtį, tačiau ir galimybę emociškai bei fiziškai pailsėti gamtoje. Šašlykų kepimas jaukioje gamtos apsuptyje, tonizuojantis karštos arbatos ar kavos gurkšnis, bendravimas su draugais – tradicinis laisvalaikio elementas.

Veikiančioje atviroje lauko šaudykloje laukiami tiek patyrę šaudymo entuziastai, tiek pirmą kartą rankoje ginklą laikysiantys asmenys. Pasirinktinai siūlome net 4 šaudymo ruožus pagal distancijas: 1) iki 25 metrų; 2) iki 50 metrų; 3) iki 100 metrų; 4) iki 500 metrų.

Suteikiame galimybę šaudyti nors ir visą dieną vos už 30 litų startinį mokestį! Patyrę instruktoriai bei profesionalūs šauliai atsakys į Jūsų klausimus bei teiks pagalbą be jokio papildomo mokesčio!

www.GunsTalk.lt – šaudymo aistra.

×
×
  • Create New...