Jump to content

Šaudymo pratybos lauko šaudykloje Vilniuje: 25 - 450 metrų nuotoliuose

Recommended Posts

Galim! reikia registracija organizuoti ir LŠSS kalbinti, kad lauko šaudyklą suderintų :)
Rytoj pabandysiu registracijos forma užkurti ir Pasiūlymą likusiems forumo dalyviams (kas neturi ginklų) :) Pas mus dabar labai daug merginu prijaučiančių šaudymui negalim jų ignoruoti :) Ar aš teisus? :)

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mus laukia dar vienas nuostabus savaitgalis!!!! Nepakartojamo grožio smėlis, miškas, mūsų mėgstamiausi ginklai, parako kvapas ir nuostabi kompanija. Jungiamės, dalyvaujam ir padarom mūsų treniruotė

.

Posted Images

Mano pasiūlymas toks dėl sustygavimo:

1 galime susibėgti ir aptarti, nes, kiek žinau buvo kalba apie tai, kad reikėtu kažkada "žaislus" padėti išvalyti, tai manau galima ir aptarti smulkmenas.

2 Viena iš sąlygų, kad butu galima su slidėmis krosą padaryti, jei nebus sniego bus ne taip įdomu :)

3 Dėl karabinu, siūlau arba Mosina arba AK, kas liečia pati šaudymą, kadangi busim su slidėm šaudymas turėtu kažkoks toks stovom-gulom.

Dėl atstumo pritariu, 200 - 300 (Is mosino) dėl pačio šaudymo, gerai butu, kad užtektu ginklu, ir visi butu vienodi, be jokiu optiku, manau galima jungtis, su kokiu Klubu, kuris turi daugiau mosinu (aisq) jei dalyviu skaičius gerokai virsis ginklu skaičių :)

3 Del saugumo, jei krosas, ir šaudymas su slidėmis ar nuo slydžių, reikia kažkaip viską sugalvoti, kad neprisidirbti, nes po miškus su šautuvais neprilakstysim, nebent pranešim, kad mes čia toki sportą darom ir jokių briedžių neieškom.

Arba krosas, po šaudyklos teritorija, ant laiko tada pratimas ir rezultatas, bet čia gausi taip, kad 10 stovės ir lauks, reikia kažkaip visiem vienu metu.

4 Dėl laiko siūlau, Sausio Vasario mėn,, kai bus šaltą, o ne dabar kai -1 pliurza juk ..

Šiaip asmeniškai, aš ant slidžių stovėjau, gal 5 klasei, dabar kažką radau sandėliuke, vadinasi Kaunas ir lazdas radau, tik pamiršau kuom tas slides reikia tepti, ar žvake ar lašiniais ar balistoliu

Tik pas moterys klausymas, ka apsirengti :) :)

man labiau rupi, kur malku gauti ir koki mosina paimti :)

Ok

Bandom paprasta varianta, siulau si sestadieni, nuo ryto iki bile kiek, turiu dideli kibira (puoda), bet ar tikrai mes lauza kursim, turiu ir trikoji. ?

Aš pritarčiau idėjai, būtų tikrai puiki proga pašaudyti žiemą ir susitikti visiems prie laužo. :) tik šis šeštadienis- Dzūkijos taurė Alytuje. taip, kad niekaip nesigaus... kitas šeštadienis lyg ir nenusimato varžybų... galėtumėm rinktis. galim ir tarpušventy jei daugumai tai tiks. na klausimas lyg ir atviras:)

• 4 weeks later...

RYT  2013 01 11

VISI LAUKIAMI ir aš busiu ir kiti bus, sužinojau katik...... šautuvai tik lygiavamzdžiai !!! kas neturi, šaudykla turi tik perspėkite, kad kulipku užtektu.. 

Vilniuje Lietuvos Olimpinio Rengimo centre yra įrengta šaudykla - galite pamatyti schemą kaip į ją nuvykti - S. Batoro g. 90A, čia veikia Vilniaus šaudymo mokykla, kreiptis į šeštadienį, nuo 11 val.

http://www.shooting.lt/index.php?id=451

RYT  2013 01 12

VISI LAUKIAMI ir aš busiu ir kiti bus, sužinojau katik...... šautuvai tik lygiavamzdžiai !!! kas neturi, šaudykla turi tik perspėkite, kad kulipku užtektu.. 

Vilniuje Lietuvos Olimpinio Rengimo centre yra įrengta šaudykla - galite pamatyti schemą kaip į ją nuvykti - S. Batoro g. 90A, čia veikia Vilniaus šaudymo mokykla, kreiptis į šeštadienį, nuo 11 val.

http://www.shooting.lt/index.php?id=451

• 1 month later...

Laba diena, gerb. šaudymo sporto mėgėjai,

IMG 7574 (2)

Turime Jums pasiūlymą - žiemos treniruotė, smagus pasišaudimas gamtoje. 

Data - šį šeštadienį, 2013-02-23,

Vieta - S. Batoro g. 90A, Vilnius, 

laikas nuo 10 val. ryto. 

Kaina: 1 lėkštutė(šūvis) - 2,50 Lt,  

1 serija(25 lėkštės/šūviai) - 59 Lt. 

IMG 7595

Visus norinčius prašome registruotis per el.paštu: registracija@gunstalk.lt

Kaip mus rasti:

Pažymėta vieta (S. Batoro g. 90A, LT-01215, Vilnius, Vilniaus m. sav.)

Koordinatės: 586162, 6062345 (LKS); 54.690147, 25.336432 (WGS)           S.Batoro g. 90A, Vilnius