Eiti į turinį
Darius G.

Pistoletas ČZ-75

Recommended Posts

300px-1977_CZ-75.png

Original "short-rail" version of the CZ 75.

ČZ 75

Kalibras - 9mm

Ginklo svoris - 1,0kg

Ginklo svoris be apkabos - 0,98kg

Ginklo svoris su šoviniais - 1,180kg

Ginklo ilgis - 206mm

Ginklo aukštis - 138mm

Ginklo plotis - 33mm

Taikymosi linijos ilgis - 160,5mm

Vamzdžio ilgis - 120mm

Graižtvas - dešinys

Graižtvų skaičius - 6

Graižtvų žingsnis - 250mm

Apkabos talpa - 15šov

Šovinys - 9+19mm Para

Pradinis kulkos greitis - 360m/s

Kulkos energija 500-518J

Realus šūvio nuotolis 50m

ČZ-75 tai vienas iš geriausių Čekų gamybos pistoletų, kaip teigia kai kurie ginklų ekspertai. Ginklą sukūrė du broliai Josef ir František Koucky apie 1975m., panaudoję FN ir Smith & Wesson pistoletų schemas. Pistoleto automatika veikia vamzdžio trumpos eigos atatrankos principu.

• Like 3

Pasidalinti

Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

CZ75 kagi,galim pasakyti,manau verta isigyti kaip pirma ginkla sportui ar nesiojimuisi,kada ribotas biudzetas,as kazkada pirkau uz 600,padariau virs 1000 suviu,neturejau jokiu bedu,nesiotis truputi per sunkus,mazejant entuzijazmui ,begant laikui svoris tarsi auga.kai isbandai kitus modelius pvz MAKAROV

iskart supranti ju pranasuma ,ypac jei nesioji vidiniam dekle,ilgas cz vamzdis duria i pilva pasilenkus ,na o didele jo rankena visiskai netrukdydavo,ir net po maike beveik nesimatydavo,del to nusipirkes subkompakta ginkla visiskai nepastebejau trumpos rankenos privalumu,tik minusai,tai mazai soviniu,nepatogu saudyt ir tt,zodziu pradziai cz75 puikus pirkinys,jei nori saudyt,o litu nera,aisku jei esi fanatas saudymo ir zinai kad plieksi daug ,reikia pirkt,GLOCK 19 AR WALTER PPQ,kuriu kokybe jau niekas senai neabejoja

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Man patiko šaudyti šiuo ginklu,labai patogus rankoje.Visai norėčiau jį turėti,nors ginklas turi trūkumų:daug šaudant,lūžta gražinamoji spyruoklė,taip pat spynos fiksavimo kaištis.Kažkas netvarkoje su šių detalių terminiu apdirbimu.Ramina tai,kad jas nesunku gauti.

Mano nuomone,savigynai šis ginklas nėra 100proc. patikimas.Žinau atvejį,kai nukentėjo apsaugos darbuotojas-užtaisant ginklą perspėti

užpuoliką,lūžo gražinamoji spyruoklė: ginklas liko neužtaisytas,o apsauginis liko gulėti nuo užpuoliko smūgio.

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

neblogas man patiko nors tai mano pirmasis 9mm pistoletas, patogi rankena geras taiklumas saudziau ir is glock , bent man labaiu patiko ergonomika cz 75, malonesnis rankai glock kazkos plastikinis lengvas:)

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

GLOCK ir CZ - visiškai skirtingi ginklai. Jų palyginimas butu nelogiškas, jie abu labai geri :) . Man asmeniškai patinka ir vienas ir kitas. :wub:  O šaudyti reikia mokytis. :P 

• Like 2

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Ateityje būtinai įsigysiu CZ,man jis limpa.Dabar padirbėsiu su SigSauer P226,šis ginklas irgi limpa ir galima pasiekti gan neblogų rezultatų.

Jus visiškai teisus ;) , sveikinu.

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Turiu CZ-75B.Normalus ginklas patogus 1994m.Idomu kaip kiti vertina.Pas mane kariskas variantas su lietuviskais Gedimino stulpais.Mazai naudotas ir as nedaug saudziau.Reiks parasyt kaip igysiu daugiau patirties su tuo ginklu.Kiek turejau pistoletu nei vienas taip nepatiko tik tanfoglio 9x19 force lipo prie ranku.

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Noreciau nusipirkt lengvesni ginkla pvz. Tanfoglio force99 cary 9x19,bet LGF kalibrai 10x22 arba 45 cal.Todel dar neparduodu savo cz 75.Ateiti jei ka sudomins parduosiu.Rasykit artearte@inbox.lt

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti