Eiti į turinį
Darius G.

Šautuvas SKS

Recommended Posts

Sveiki sks savininkai, taip ir nesulaukiu komentarų .Kaip kam sekėsi prišaudyti savo naują pirkinį? Koks taiklumas ? Trumpiau laukiu komentarų .Juk tiek visi laukėm kol pristatys šiuo karabinus.

Pasidalinti

Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Aš šaudžiau ant 50m, apie 100 šūvių, jei taikaus tai tai kavos puodelio dugno plotis,   jei greitošauda, labai panašiai, tik kelios kulkos "pabėgo".  Šaudžiau iš stovėsenos, labiau norėjau pažiūrėt, kaip mechanizmas veikia. :)     P.S. pirkau ne ekoliet, suradau, pas seną medžiotoją, praktiškai naują.   Gal kas yra siuntesis plastikines buožes is ebay, kokia ju kokybe ?    gal pas ka yra, gal butu galima paciupinet ? ar parekomenduotumet konkretų modeli ir gamintoja ?

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Europoje yra tik vienas tiekėjas tiuningo :) Starshooter (Vokietija) kuris platina amerikonu kompanijų Advanced Technology (ATI), Tapco ir NcStar platintojas. Kokybė patikrinta! Galima įsigyti per www.egun.de. Jeigu norite galite kreiptis į mane :) 

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Europoje yra tik vienas tiekėjas tiuningo :) Starshooter (Vokietija) kuris platina amerikonu kompanijų Advanced Technology (ATI), Tapco ir NcStar platintojas. Kokybė patikrinta! Galima įsigyti per www.egun.de. Jeigu norite galite kreiptis į mane :) 

Šiam šeštadieniui reikia SKS penalo, gal būtų galimybė ? :)

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Dėkingas, kad atsišaukei, o šiaip ne tai kad jau mirtinai reikėtų, bet seifas jau pilnas, tad reikia arba signalizaciją įsivesti, arba ką nors tiuninguoti. Šios skilties pradžioje yra labai puikių variantų. Man būtų bet kuris įdomus.

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Pirmadieni isiusiu uzklausimus kolegoms i Vokietija :) rasim gal ka ... Egi papildyk savo profili telefono numeriu ... labai patogu (ji mato tik registruoti forumo lankytojai ) 

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Aš parduodu vieną tokį. Tik kaip tyčia susidūriau su pergabenimo iš vieno miesto į kitą problema. Kaip manote ar galima būtų iš Lietuvos į Lietuvą siuntiniu per kurjerius pergabenti ginklą ? Pigiausias variantas manau. Jeigu nepranešus ką siunti, gal pervežtu iš vieno miesto į kitą :D Nesat susidūrę ? 

Pasidalinti

Nuoroda į forumą

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti