Jump to content
Sign in to follow this  
GedZju

Ginklo išsitraukimas

Recommended Posts

          Ginklo išsitraukimas, esant įvairioms startinėms pozicijoms ir ginklų padėtims. Tipiškos klaidos. Ginklo išsitraukimo ir pirmojo šūvio mokymosi metodika.

          Ir kaip tik nesistengia dizaineriai/kūrėjai paįvairinti  pratimus, kad įdiegtų kažką naujo varžybose ir nustebintų šaulius. Varžybose galima sutikti labiausiai netikėtas ir nepatogias startines šaulio ir pistoleto padėtis, kokias jūs galite įsivaizduoti. Šaulys gali stovėti, sėdėti arba gulėti, laikydamas rankose bet kokius daiktus įvairiuose lygmenyse. Kaip rekvizitas gali būti naudojami telefonai, knygos, kibirai, indai, grėblys, kompiuterio klaviatūra, ir t.t. Pats šaulys starte dažnai stovi šonu arba nugara į taikinį. Pagal pratybų sąlygas, sportininkas starte gali būti automobilio kabinoje, sėdėti už lėktuvo šturvalo, sėdėti prie kompiuterio, gulėti odontologo kėdėje ir t.t.

post-70-0-32237700-1367612114_thumb.png

          Po starto signalo šauliui, gal būt, teks traukti ir judinti visokius svertus, žiedus, lynus, šturvalus. Pistoletas gali būti spintelėje arba gulėti seife, o šovinių dėtuvės -  stalčiuje. Visi  šitie variantai turėtų būti įvertinti treniruotėse, kad startinė pozicija jums netaptų nemalonių siurprizų varžybų metu. Teisėsaugos pareigūnams tokios treniruotės yra svarbios, jei atsiranda kritinės situacijos dėl ginklo panaudojimo.


Parengė

Edvardas Pavilonis

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×