Eiti į turinį
GedZju

Ginklo išsitraukimas

Recommended Posts

          Ginklo išsitraukimas, esant įvairioms startinėms pozicijoms ir ginklų padėtims. Tipiškos klaidos. Ginklo išsitraukimo ir pirmojo šūvio mokymosi metodika.

          Ir kaip tik nesistengia dizaineriai/kūrėjai paįvairinti  pratimus, kad įdiegtų kažką naujo varžybose ir nustebintų šaulius. Varžybose galima sutikti labiausiai netikėtas ir nepatogias startines šaulio ir pistoleto padėtis, kokias jūs galite įsivaizduoti. Šaulys gali stovėti, sėdėti arba gulėti, laikydamas rankose bet kokius daiktus įvairiuose lygmenyse. Kaip rekvizitas gali būti naudojami telefonai, knygos, kibirai, indai, grėblys, kompiuterio klaviatūra, ir t.t. Pats šaulys starte dažnai stovi šonu arba nugara į taikinį. Pagal pratybų sąlygas, sportininkas starte gali būti automobilio kabinoje, sėdėti už lėktuvo šturvalo, sėdėti prie kompiuterio, gulėti odontologo kėdėje ir t.t.

post-70-0-32237700-1367612114_thumb.png

          Po starto signalo šauliui, gal būt, teks traukti ir judinti visokius svertus, žiedus, lynus, šturvalus. Pistoletas gali būti spintelėje arba gulėti seife, o šovinių dėtuvės -  stalčiuje. Visi  šitie variantai turėtų būti įvertinti treniruotėse, kad startinė pozicija jums netaptų nemalonių siurprizų varžybų metu. Teisėsaugos pareigūnams tokios treniruotės yra svarbios, jei atsiranda kritinės situacijos dėl ginklo panaudojimo.


Parengė

Edvardas Pavilonis

  • Like 2

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti

×