Eiti į turinį
GedZju

Starto pozicijos sėdint

Recommended Posts

          Šaulys sėdi. Pistoletas dėkle arba kitoje vietoje. Esant startinei pozicijai sėdint, jei pratimo sąlygos leidžia, geriau atsistoti ir taikytis į taikinį įprasta poza. Taip bus greičiau ir patikimiau. Tuo atveju, kai po įspėjamojo signalo reikia judėti į priekį, pastatykite kojų pėdas taip, kad būtų patogu pradėti judesį. Tai gali būti daroma tada, kai instruktaže nėra kitų nurodymų.

          Kartais užduotis sudaroma taip, kad šauliui vis tiek tenka šaudyti, sėdint nepatogioje padėtyje. Treniruotėse skirkite laiko šaudymui sėdint įgūdžių įtvirtinimui. Šioje pozicijoje jūs turėtumėte pabandyti perkelti svorio centrą šiek tiek į priekį. Tai leidžia geriau kontroliuoti ginklą. Pistoletas yra ant lygaus paviršiaus, stalčiuje arba kitoje vietoje. Jei pistoletas yra užtaisytas, ir guli ant lygaus paviršiaus, tai geriausia jį paimti abiem rankomis, kaip parodyta paveikslėlyje. Tai yra greičiau ir saugiau.

post-70-0-74419700-1367612633_thumb.png

          Jei įmanoma, tai geriausia nukreipti ginklą abiem rankomis. Pistoletas neužtaisytas, guli ant stalo, dėtuvė - šalia, tai pistoletą ir dėtuvę pakeliame į krūtinės lygį tuo pačiu metu. Dėtuvė įdedama į pistoletą, ir šovininė papildoma. Tada iš karto čiumpamas ginklas, nusitaikymas ir šūvis.

          Kai šaulys įdeda dėtuvę, žvilgsnis turi būti nukreipiamas į dėtuvės angą. Tuo atveju, kai pistoletas yra stalčiuje arba dėžėje su atverčiamu dangčių, greičiau bus atidaryti stalčių silpnąją ranką ir išsitraukti ginklą vien stipriąja ranka. Jei pistoletas neužtaisytas, ir kartu su dėtuvėmis guli stalčiuje, tai patyrę šauliai stipriąją ranka, atidaro stalčių ir tuo pačiu metu pakelia dėtuvę ir pistoletą.

post-70-0-34752300-1370264669_thumb.png

          Jei pistoletas ir dėtuvė yra skirtingose ​​vietose, tada, žinoma, šaulio užduotis - kuo greičiau sujungti  ginklą ir dėtuvę ir pradėti šaudyti. Per tas  kelias minutes, skirtas susipažinti su užduotimi, apskaičiuokite, koks variantas jums yra greičiausias ir saugiausias. Jei turite galimybę, stebėkite, kaip tai daro patyrę šauliai. 

 

Parengė

Edvardas Pavilonis

  • Like 1

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti

×