Jump to content
Sign in to follow this  
GedZju

Startinė pozicija stovint, su pakeltomis rankomis

Recommended Posts

          Šaulys stovi, pistoletas yra dėkle, rankos užimtos. Šaulio rankos gali būti pakeltos į viršų, liesti dekoracijas arba bet kokius daiktus. Šaulio užduotis šiais atvejais - kuo greičiau pereiti prie antrojo ginklo išsitraukimo etapo.

Startinėje pozicijoje, su pakeltomis rankomis, plaštakas reikia padėti taip, kad esant laisvam rankų nuleidimui, stiprios rankos delnas natūraliai gultu ant pistoleto rankenos.

          Dažnai starte rankos turėtų liesti dekoracijas arba remtis į kažką, pavyzdžiui, į sieną. Tokioje situacijoje nereikėtų pasilenkti ir remtis į dekoracijas. Mes privalome, jei įmanoma, atsistoti į tokią poziciją, kad rankų raumenys nebūtų įtempti, o sukurtų spaudimo į paviršių įspūdį. Šioje būsenoje, po signalo, pasiekti pistoletą bus lengviau ir greičiau.

post-70-0-27016500-1370763153_thumb.png

          Kai startinėje pozicijoje tenka rankoje laikyti kokį nors rekvizitą, nereikia jo suspausti taip, kad traškėtų pirštai. Jūsų rankos turi būti atpalaiduotos, ir tik prilaikytų daiktą, kaip nurodyta instruktaže.

          Kai kurie šauliai, po startinio signalo, bando kuo toliau numesti daiktus, esančius rankose. Tai laiko švaistymas, atliekant nereikalingus judesius. Pakanka atgniaužti pirštus, paleisti rekvizitą, ir iš karto abi rankas nukreipti į pistoletą. Reikia būti atidiems tuo atveju, jei laisvai krintančio rekvizito trajektorija susikirstų su pistoleto judėjimo trajektorija.
Kartais, po garsinio signalo, šauliams tenka kažką nuspausti, stumti, traukti, vilkti, ir t.t  Tai būtina, norint aktyvuoti judančius taikinius, atidengti matymo lauką arba atlaisvinti praėjimą į šaudymo pozicijas. Tokius veiksmus reikia atlikti su pakankama energija ir dėmesiu, kad paskui  nereikėtų grįžti atgal ir juos pakartoti dar kartą.

         Visas nepatogias starto pozicijas specialiai sugalvoja pratimų dizaineriai tam, kad supainiotų šaulį, ir tokiu būdu jį išbandytų. Šaulys turi įveikti visas kliūtis, tiksliai ir greitai pataikyti į taikinius.

Nepamirškite, kad ir kokia būtų rankų padėtis startinėje pozicijoje, jus turite kuo greičiau atlikti visus reikalingus veiksmus ir grįžti į antrąjį ginklo išsitraukimo etapą.  Antrasis etapas prasideda nuo padėties, kai stiprioji  ranka ant pistoleto rankenos, o silpnoji  ranka - saulės rezginio lygyje.
          Ir kas toliau? O toliau jus išsitraukiate ginklą ir paleidžiate taiklų šūvį! Niekas netrukdys jums šaudyti. Nei sudėtingos startinės pozicijos, nei blogas oras, nei griežti  teisėjai, bei žiūrovai.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×