Jump to content

Drauge su Jėgerių trofėjais


Recommended Posts

Konkursas "Drauge su Jėgerių trofėjais"

 

post-1191-0-03247100-1388750301_thumb.jp

 

Tinklalapis www.gunstalk.lt, žurnalas „Medžiotojas ir meškeriotojas“ ir Jėgerių Trofėjai (bendrovė „Trevors LT“) skelbia nuotraukų, kurių siužete vyrautų gamta ir medžioklės atributika, konkursą. Rekomenduojama, kad konkursui siunčiamose nuotraukose matytųsi ir Jėgerių Trofėjai.

 

Nuotraukos skelbiamos tinklalapio www.gunstalk.lt GALERIJOJE: http://www.gunstalk.lt/gallery/category/7-drauge-su-j%C4%97geri%C5%B3-trof%C4%97jais/, žurnale „Medžiotojas ir meškeriotojas“, bei Gunstalk.lt ir Jėgerių Trofėjų paskyrose „Facebooke“. Už labiausiai patikusias nuotraukas balsuokite tinklalapyje www.gunstalk.lt. Konkurse nugalės daugiausiai jūsų balsų surinkusi nuotrauka.

 

Prizai

Konkurso nugalėtojui bus įteiktas prizas – rinkinys Jėgerių Trofėjai: 6 solidžios taurelės Jėgerių Trofėjai, firminė pjaustymo lentelė, žvėrienos dešrytės ir natūralūs žvėrienos prieskoniai.

 

Antrąją vietą užėmusios nuotraukos autoriui tinklalapis www.gunstalk.lt dovanoja šaudymą atviroje lauko šaudykloje Vilniaus r.: 50 šūvių pistoletu CZ75; 30 šūvių karabinu SKS.

 

Trečiosios vietos laimėtoją žurnalas „Medžiotojas ir meškeriotojas“ apdovanoja metine žurnalo prenumerata ir www.parakas.lt meistrų sukurtu medžiokliniu suvenyru.

 

 

Nuotraukas siųskite el. paštu registracija@gunstalk.lt iki š. m. balandžio 10 d. Nurodykite nuotraukos autoriaus vardą, pavardę, el. paštą bei telefono numerį. Rekomenduojamas nuotraukos dydis 500 KB–5 MB.

 

Konkurso nugalėtojus paskelbsime š. m. žurnalo „Medžiotojas ir meškeriotojas“ Nr. 3 ir portaluose www.gunstalk.lt bei Jėgerių Trofėjų paskyroje „Facebooke“  ir informuosime asmeniškai.

Link to post
Share on other sites

Konkursas propaguojantis medziotojus vartoti alkoholi medziokleje, puiku :D  ir taip apie mus skalambija kad visi medziotojai alkoholikai ir brakonieriai tai dar ir konkursas mazinantis musu verte pries visuomene. Galima buvo manau ir geriau kazka sugalvoti ;) 

Link to post
Share on other sites

Atsiprašau kolega, bet nematau propogandos vartoti alkoholį medžioklės metu ... tuo labiau, kad tai draudžia įstatymai.... Jagermeister, stroh ir kt. brendai kurios vartoja asmenys laisvalaikiu medžiojantys Vokietijos teritorijoje ten nekelia jokių asocijacijų ... Jeigu Lietuvoje kažkas medžiotojams kuria tokį įvaizdį čia jau kita tema... Mano žiniomis Lietuvoje yra virš 40 tuks. medžiotojų. Tai ką tik ši tautos dalis vartoja alkoholį? Jeigu skirstome pagal pomegius tai išeina taip, kad žvėjai, sportininkai, turistai-keliautojai,  abstinentai? Ir jeigu teisingai supratau jeigu visi medžiotojai bus abstinentais tai jų "vertė?!" išaugs? Ne nuo to galo pradedamas formuoti įvaizdis :)   

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Konkursas "Drauge su Jėgerių Trofėjais" baigėsi!

 

Ir mes su džiaugsmu skelbiame konkurso nugalėtojus:

 

1 vieta - 119 peržiūrų – Eglūnas Aškėlėnas. Jis laimėjo rinkinį - Jėgerių Trofėjai: 6 solidžios taurelės Jėgerių Trofėjai, firminė pjaustymo lentelė, žvėrienos dešrytės ir natūralūs žvėrienos prieskoniai.

post-1191-0-31014700-1400670494_thumb.jp

2 vieta – 98 peržiūros – Andrius Balnanosis. Laimėjo šaudymą atviroje lauko šaudykloje Vilniaus r.: 50 šūvių pistoletu CZ75; 30 šūvių karabinu SKS.

post-1191-0-15818900-1400670491_thumb.jp

3 vieta – 95 peržiūros – Vaida Mockutė. Laimėjo metinę žurnalo prenumeratą ir www.parakas.lt meistrų sukurtą medžioklinį suvenyrą.

post-1191-0-93270300-1400670496_thumb.jp

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir nuoširdžiausiai sveikiname laimėtojus!  ;) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...