Eiti į turinį
Indrė

Hitex apranga

Recommended Posts

Labas Indrė,
 

Jeigu gerai prisimenu, mačiau varžybose Čekijos atstovus šaudančius su šita apranga. O čekai turi labai gerų šaulių. Tai darau prielaidą, kad apranga atitinką viskam, ko reikia, o toliau jau skonio reikalas. Kiek žinau, Lietuvoje su šia apranga dar niekas nešaudo.
Planuoji vėl šaudyti? :)

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Jau pradėjau vėl šaudyti prieš porą mėnesių čia Suomijoj :) , tai dabar žiūriu aprangos. Vietiniai daugiausiai naudoja KT. Bet sako, kad dabar Hitex geresnė medžiaga, nors nežinau, kaip pasiuvimas. Kainuoja panašiai, tiek vidutinio lygio modeliai, tiek pagrindiniai. Dėl KT dar girdėjau, kad buvo neseniai kažkoks čempionatas, kur daug nuvažiavo su naujom KT aprangom ir nepraėjo patikros, nes buvo per kieta. Tada atidaužė aprangas ir praėjo iš antro karto. Tai po to KT pradėjo daryti minkštesnes, negu reikia, dėl visa ko. 

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Viskas gali buti. Naujas aprangas pastoviai tenka glamzyti pries patikra. :) Jei suomiai sako, tai taip ir yra , kad geresne. Manau verta bandyti. Svarbiausia, kad atitiktu reikalavimus, o toliau skonio reikalas. Saudo su visokiom aprangom ir saudo gerai. ;) Jeigu pirksi HITEX butinai parasyk atsiliepima, labai idomu.

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Dabar galvoju, gal visgi imt KT, bet dar galutinai neapsisprendžiau. Su tais čekais kažkaip sunku kontaktuot, parašiau prieš porą savaičių kelis užklausimus, tai dar nieko neatsakė. Prašiau, kad atsiųstų pavyzdį, kaip moteriškas variantas atrodo, nes visur paveiksliukai tik vyriškų. Be to KT galiu nuvažiuot į fabriką čia netoli ir jie išmatuos, o Hitex tektų pačiai išsimatuot, tai jei dar ką ne taip išsimatuosiu.  

 

Dėl Hitex girdėjau, kad praėjo patikrą iš karto, be jokio paglamžymo. Bet bent čia nieks nežino, kaip jinai atrodys pvz. po dviejų metų, nes nieks iki šiol neturėjo tokios. Beje, nacionalinėj rinktinėj (vienas iš klubo yra rinktinės narys) pataria keisti aprangą kas tris metus, ir turėti du komplektus, t.y. po 1,5 metų pradėti naudoti naują, tada dar po 1,5 metų tą senesnę pakeisti į naują ir t.t. Na čia olimpiadininkams ir pan. Realiai tai ir rinktinės nariai taip dažnai nekeičia. Aš tai norėčiau bent kokiem penkiem metam. Aišku, nežinau šaudysiu ar nešaudysiu tiek, bet jeigu šaudysiu, tai gerai būtų, kad ilgai užtektų.

 

Dabar naudoju tokią švedišką, klube yra vaikams skirta ir pradedantiems. Ten švarkai berniukiško kirpimo, tai man pora viršutinių sagų ant ribos susisega, ir nebelieka 7cm užėjimo, kur pagal taisykles turi būt, patikros nepraeičiau. Kol kas buvau poroj regioninių varžybų, tai tikrino tik šautuvus, bet kur rimtesnės, tai sako tikrina viską. Dėl šautuvų pagrinde žiūri, kad svorio neviršytų. 

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Na del aprangos keitimo tai vienas dalykas , kaip reikia daryti (keisti apranga) , o kitas dalykas finansinis, kaip daznai tai imanoma padaryti :) Aisku apranga su laiku praranda savo pagrindine savybe ir ne visiskai palaiko stubura. 
 

Tavo vietoje aisku paprasciau butu su KT, gal tau iki svarbesniu varzybu ji jau spes paminksteti ir viskas bus gerai. Tikrai ivertinciau tavo vietoje galimybe paciai nuvaziuoti i fabrika ir viska suderinti. Daug geriau kai gali kreiptis tesiogiai ir kiek zinau jie visada uz savo klaidas atsako ir pataiso, tai jeigu reikes kazka persiuti , tau tikrai butu patogiau ir greiciau.

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Kątik grįžau iš gamyklos, užsisakiau SMART modelį. Tai toks jų vidutinio lygio modelis, manau, kad keliems metams bus pats tas, o paskui bus matyt. Dar paėmiau apatinį komplektą COLDWINTER, tokius čia dauguma naudoja, ir tie, kurių viršutinė apranga ne KT.

 

Vakar jiems skambinau, su pačiu KT pakalbėjau, labai maloniai viską paaiškino, kuo skiriasi jų modeliai ir pan. Šiaip pati gamykla nedidelė, bet matosi, kad labai daug gamina, pilna dėžių į visus pasaulio kraštus. 

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti


×