Eiti į turinį
Vytautas Pavilonis

Springfield XDm 4.5"

Recommended Posts

Sveiki gerbiamieji, esu ciupinejes panasu pistoleta su saugikliais kaip sito tarpupirstes tarp rodomojo ir nyksio ir nuleistuko dvigubo tas ginklas man labai patiko bet nesu isitikines kad tai Springfield XDM Ar zinote panasu i si pistoleta su tokia pacia saugos sistema.?

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Panašios sistemos pistoletų-labai daug.Žinomiausias ir labai geras-Glock 17 ir jo modifikacijos.O svirtelės,kurias matote,tai ne saugikliai.Viena,kuri yra arčiau vamzdžio žiočių-spynos fiksavimo,tuo pačiu-ardymo svirtelė,kita,virš nykščio-spynos užlaikymo svirtelė.Saugiklis,tai dvigubas nuleistukas.Taip pat yra ir vidiniai

saugikliai.

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Šiek tiek istorijos...

Nepaisant to, kad Springfield Armory yra amerikiečių kompanija, visa eilė XD (eXtreme Duty) ginklų yra faktiškai pagaminti Kroatijoje.  Pistoletas dar žinomas kaip HS 2000 (HS - Hrvatski Samokres, verčiasi - kroatų pistoletas). Pistoletas HS 2000 buvo pristatytas 2000 metais, o vėliau pateko į dabar jau išnykusią Jungtinių Amerikos Valstijų kompaniją "HSAMERICA".

Įspūdingos rinkodaros dėka, 2002 metais amerikietiška HS 2000 versija buvo pristatyta kaip Springfield Armory XD ir pradėjo mėgautis didele komercine sėkme JAV. Iki 2008 Springfield Armory žymiai išsiplėtė XD ginklų linija, įskaitant padidinto tikslumo XD (m) modelį. Buvo patobulintas nuleistuko veikimo mechanizmas, ginklo ergonomiškumas ir estetika, taip pat padidinta dėtuvių talpa, prailginant dėtuvę polimeriniu padu.

XD ir XD (m) laimėjo keletą apdovanojimų, įskaitant pramonės spaudos įsteigtą apdovanojimą: XD-45 laimėjo 2009 Metų Pistoleto titulą, kurį pripažino abu Amerikoje leidžiami šaulių žurnalai, o taip pat industrinio šaudymo akademija.

Iš pirmo, paviršutiniško žvilgsnio, XD (m) labai primena pistoletą Glock. Tačiau XD (m) yra ne tik Glock klonas, bet jame sutelkti visi geriausi bruožai iš pistoletų: Glock, SIG, ir M1911. Vartotojų nuomone, pistoletas XD (m) yra saugesnis nei Glock. Be to XD (m) turi M1911 stiliaus, papildomą saugiklį rankenoje, kuris neleidžia pistoletui šauti pilnai ir tvirtai/ryžtingai neapėmus rankeną. Pistoletas XD (m) taip pat turi užtaisymo šoviniais lizdo indikatorių - funkciją, kaip ir SR9c kurį šauliai tikrai vertina: XD (m) taip pat turi vidinę saugos sistemą, skirtą apsaugoti nuo atsitiktinio šūvio, jeigu ginklas netyčia iškrenta ant žemės. Taigi, pistoletas labai saugus.

XD (m) rankena, taip pat turi visiškai naują ir patobulintą "Mega-Lock Grip" tekstūrą. Tai skirta tam, kad sumažinti šaunamojo ginklo tendenciją judėti rankose atatrankos metu. Ši funkcija, kartu su trimis skirtingų dydžių reguliuojamomis atlošinėmis rankenos dalimis neįtikėtinai patogiai guli rankoje šaudant arba tiesiog laikant.

XD (m) taip pat turi vieną iš talpiausių, 19 šovinių, plius vienas vamzdyje dėtuvę. Reiškia pistoleto užtaisas - 20, 9 mm kalibro šovinių. Taip pat gali būti naudojamos ir 13 šovinių dėtuvės.

Bandymų ir eilinių šaudymų metu nustatyta, pistoleto mechanika veikia be sutrikimų, šaudant net pigiais rusiškais šoviniais. Trumpos eigos nuleistukas labai patogus, nesunkiai prie jo priprantama.

 

post-1068-0-12720400-1440077112_thumb.jp

 

SPECIFIKACIJA:

Kalibras:      9 mm Parabellum, (galimas modelis - .40 S&W/.45 ACP)

Ilgis:         178 mm

Vamzdis: 96.5 mm

Aukštis:    117 mm

Plotis:         30 mm

Svoris:      765 g.

Dėtuvė: 13 arba 19 šovinių

 

STRAIPSNIO PABAIGA

 

Parengė:

Vytautas

  • Like 1

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti

×