Jump to content

Diskvalifikacija

Recommended Posts

Galima! Viską galima, tik reikia būti gerai informuotiems. Skaudžiai, bet tai priverčia mus susimastyti. Vienam žmogui sunku žinoti ir kontroliuoti viską. O dar kai prieš varžybas ir varžybų metų mus užvaldo stresas ir jaudulys, bet "kažko" nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Tiesiog reikia domėtis tuo ką galima daryti ir ko ne.

Nu ka tenka man pasidalinti savo patirtimi. Nesiseka man Suomije diskvalifikuoja mane jau antra karta pirmas kartas buvo kaip patikrino nuspaudima ir jis nelaike nor pries tai ejau kontrole ir viskas buvo gerai.Tai ka po tu varzybu buvo padaytos isimtys ir pasunkintas nuspaudimas po to niekados nedarau nuspaudimo ant ribos tai rizikingas dalykas.Antras kartas buvo siemt niekados nebuciau pagalvojus gad negalima nieko detis ant kojos ta prasme kaip magnetines juosteles. Kad ant ranku deveti nieko negalima tai zinojau.Nebuvau girdejus kad pistoleto runktyje yra tokia kontrole kur tave gali patikrinti nuo galvos iki koju, kad sautuvo runkti tikrina tai sitas dalykas zinomas visiems sauliams.Beprotiskai yra sunku kaip nutinka tau toki dalykai.Kaip paskui nezinai nei ko grieptis ir tave is vidaus grauzia uz tokias paemus zioplas klaidas.Bet kaip sakoma is klaidu mes mokomes. Tikiuosi kad mes kita karta geriau desim kartu pasiklausim pas teisejus kasyra galima ko ne.

• Like 2

Ačiū Lina. Nenusimink :) , ne viskas prarasta.

Žinodama visą nelemtą situaciją, drąsiai tvirtinu - Suomija tave paženklino :). bet jie nežino, akd tampo "Liūtą" už ūsų. Ar ne taip?

O jei rimtai, šie patikrinimai prasidėjo visai neseniai. Vienų tarptautinių varžybų metu, tikrinant šaulio ekipiruotę, buvo pastebėtas pleistras ant šaulio kūno. Paprašius nusirengti, teisėjai rado pusę nugaros "įtvirtintos" pleistre. Manyčiau dauguma matėte įdomiai užklijuotus pleistrus dinaminių sporto šakų atstovams ant kojos (dėl raumens plyšimo), sąnarių (jei pažeistos jungtys,...) ir t.t.. Šauliams tai suteikia tvirtumo...tačiau tokia juostelė, kaip mums papuolė....nustebau ir aš...

Manau, jog nereikia lyginti šautuvo bei pistoleto šaulių ekipiruotes, kadangi pati esmė yra ta pati. Jei šautuvo rungties šauliai negali dėtis papildomų juostų ar įtvirtinimų, kaip minėjo Vaida, tai kodėl, šauliai šaudantys su pistoletu, galėtų juos naudoti? Faktas, tas, jog tiek šautuvo, tiek ir pistoleto rungčių šauliams negalimos papildomos priemonės (t.y. juostelės, įtvirtinimai..) ant kojos ar ant rankos. Juk pistoletininkai nešaudo vien ranka. Rezultatas priklauso ir nuo pačios stovėsenos, kūno padėties ir kitų aspektų.

Lina nenusimink! Viskas praeina! Tiesiog, kaip ir sakiau, kita kart busi atsargesne!

Man irgi teko praeiti per tokia nemalonia patirti. Tai buvo Belgrade 2011 metais. Nors ir zinojau, kad tikrina VISKA ir net tenka nusirengti, bet nesitikejau, kad firminiai drabuziai gali virsiti leistina norma. Man koja tada pakiso megstukas is apatiniu drabuzio komplekto. Jis ne tiek itvirtina kuna, kiek suminkstina pogrindinio kostiumo trinima. Tai va, patikrino mano megstuka ir pasirode, kad jis per daug storas! Tada uzplusta ziaurus jausmas! Nes supranti , kad esi neteisus, bet jau nieko negali pakeisti!

Namuose as nusiplesiau visus prisiutus papildomus medziagos gabaliukus iki ploniausio sloksnio ir treniravausi toliau. Per stovykla Suomijoje buvo drabuziu ir ginklu patikrinimo komisija, ten as dar karta patikrinau visus savo drabuzius ir ginkla. Teko nemaloniai nustebti, nes tas mano megstukas vel nepraejo kontroles! Laime buvo ta, kad tai buvo stovykla, o ne varzybos. Iseitis buvo viena - keisti apatiniu drabuziu kostiuma. Ta ir padariau pries Europos cempionata.

• Like 1
  • 4 weeks later...