Eiti į turinį
Vytautas Pavilonis

Pistoletas Glock43 9 mm

Recommended Posts

Glock 43, 9x19 mm trumpa apžvalga

 

              Pusiau automatinis Glock-43 yra pirmasis kompaktiškas 9x19 kalibro pistoletas, gaminamas Glock bendrovėje su vienaeile šovinių dėtuve. Tokio tipo pistoletai dar gaminami JAV bendrovėse: Kahr CW ir CM, Smith & Wesson M&P Shield ir Springfield Armory XD-S. Europoje - Walther PPS ir Sig Sauer P-290.

              Iki 2015 metų kovo mėnesio iš visų Glock pistoletų modelių spektro viena eilėmis dėtuvėmis gaminamas tik Glock-42, 9x17 mm šoviniui. Pistoletas Glock 9x19 mm šoviniui buvo bene labiausiai naudotojų (gerbėjų) lauktų modelių. Jeigu Glock-42, 9x17 mm apskritai yra puikus pasirinkimas kaip lengvo paslėpimo nešiojimui ginklas, įskaitant nešiojimui kišenėje, tai Glock-43 yra optimalus lengvai paslepiamam nešiojimui ir tinkamos stabdymo galios (9x19 mm) derinys su puikiomis eksploatacinėmis šios markės ginklo savybėmis. Nedidelis pistoleto svoris, tačiau šiek tiek didesnių gabaritų negu Glock-42, patogus nešiojimui.

               Glock-43 saugiklis atsparus smūgiams. Praktikoje ši saugiklio konstrukcija labai paprasta ir patikima. Saugiklio sistema suteikia galimybę greitam šūviui arba nustatant pistoletą saugiam rėžimui.

               Tūtelių ištraukėjas, taip pat, atlieka rodyklę (kontrolę) į šovinių kiekį dėtuvėje. Nuleistuko paspaudimo jėgą sudaro 2,5 kg, ir gali būti reguliuojamas nuo 2 iki 4 kg. Polimero rėmą sudaro keturios plieno kreipiančiosios (bėgiai), kuriomis juda spynos rėmas - gaubtas. Glock-43 rankena yra neilga, tačiau išlaiko 112 laipsnių kampą.

               Taikymosi sistema pagaminta iš plastiko, sudaryta iš taikiklio, kuris gali būti reguliuojamas horizontaliai, ir keičiamo kryptuko, kuris gali būti pakeistas kitu, su skirtingo aukščio (vertikaliai) koregavimo galimybe.

 

 

Specifikacija:

Kalibras:              9x19 mm (0.380 ACP)

Ilgis:                      159 mm

Vamzdžio ilgis:       86 mm

Ginklo plotis:          26 mm

Aukštis:                 108 mm

Svoris be dėtuvės: 459 g

Nuleistuko paspaudimas: 2,5 kg (reg. 2-4 kg)

Dėtuvė:                      6 šoviniai

  • Like 1

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti

×