Jump to content

Vis labiau populiarėjantį šaudymą į skraidančius taikinius išbandė ir aksesuarų kūrėjas Sigitas Praspaliauskas


Recommended Posts


Lietuvoje sparčiai populiarėja nauja laisvalaikio leidimo rūšis. Iki šiol daugiau profesionalus traukęs stendinis šaudymas šiuo metu sulaukia vis didesnio mėgėjų dėmesio. Vieną sykį į rankas paėmę tikrą ginklą žmonės taip susižavi šia sporto šaka, kad bent keleta savaitgalio valandų paskiria būtent šaudymui.


 prasp.jpg

 

 

 


Aksesuarų kūrėjas Sigitas Praspaliauskas šį savaitgalį taip pat išbandė šaudymą į judančius taikinius – vadinamus molinius balandžius. Nors vyras pirmą sykį rankose laikė rimtesnį ginklą, įspūdžiai kūrėją taip pakerėjo, kad jau dabar yra aišku, kad šis sykis buvo ne paskutinis. „Pajutau labai daug adrenalino. Su instruktoriumi juokavome, kad jausmas, lyg kare. Numušiau keturias ar penkias lėkštutes, manau, tai visai neblogas rezultatas,“ – patirtimi džiaugėsi S. Praspaliauskas.


Deja, kartas nuo karto vis dar susiduriame su nuomone, kad ginklus ir sportą, susijusį su jais, mėgsta tik agresyvūs žmonės. „Manau, kad tai – visiška nesąmonė. Tai visų pirma yra labai smagi pramoga, kurioje laviname save – geriname taiklumą, koncentraciją,“ – su šaudymo kritikais nesutinka aksesuarų kūrėjas. 


Daugiau nuotraukų rasite čia.


Nuotr. Vilmantas Mo


Šaltinis: http://www.ltlife.lt/news/846/18/Vis-labiau-populiarejanti-saudyma-i-skraidancius-taikinius-isbande-ir-aksesuaru-kurejas-Sigitas-Praspaliauskas


 


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...