Eiti į turinį
GrazvydasP

Grand Power

Recommended Posts

Pistoletas Grand Power K100

(Trumpas aprašymas)

 

Po Čekoslovakijos išsiskyrimo į Čekijos Respubliką ir Slovakiją, didžioji dauguma ginklų gamybos industrijos liko Čekijos Respublikoje. Slovakų Konstruktorius Jaroslavas Kuracina 1997 metais pristatė pirmą, austriško Steyr M1912 pagrindu sukurtą ir pagamintą Považska Bystrica gamykloje  naują, pažymėtą indeksu Q-2000 pistoletą.

Didžioji dauguma bendrovės Grand Power gaminamų pistoletų tenka Slovakijos jėgos ir teisėsaugos struktūroms. Kita dalis skirta eksportui į Čekiją, JAV, Kanadą, Australiją, Venesuelą ir tt. Tai daugiausia įvairios modifikacijos K100 (K - J. Kuracina) pistoletai. Ginklai K100 ir P11, pirmiausia, vertinami pagal kainos ir resurso santykį. K100 sąlyginai nebrangus, sudarantis maždaug 30 tūkstančių šūvių resursą, ergonomiškas rankai pistoletas. Ginklas tėvynėje nelabai populiarus. Šiais ginklais labai domisi kai kurios Europos ir pietų Amerikos šalys.

Pistoletas K100 labai jautrus šaudmenims, gaminamiems Rusijoje. Ypač šiam pistoletui „nepatinka“ plieninės tūtelės (springsta/įsikanda tūteles), ir  galingo užtaiso rusiški šoviniai (lūžta nuleistuko traukė). Todėl pistoleto gamintojams teko patobulinti ginklą, pakeičiant tūtelių ištraukėjo konstrukciją, nuleistuko traukės metalo struktūrą ir spyruoklę. Po pistoleto detalių korekcijos, panašu, nusiskundimai šiuo ginklu baigėsi. Naudojant kokybiškus šaudmenis, pistoletas veikia puikiai ir niekuo nenusileidžia kitiems savo kategorijos pistoletams pasaulyje.

 

 

post-1068-0-80504200-1433343382_thumb.pn

 

Pistoletas Grand Power K100 specifikacija:

 

Kalibras:                      9x19 mm Parabellum

Pradinis k. greitis:         350 m/s

Ilgis:                           202.5 mm

Vamzdis:                       108 mm

Aukštis:                      133.5 be dėtuvės

Plotis:                              40 mm

Dėtuvė:                            15 šovinių

  • Like 1

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti

×