Eiti į turinį
Anastasija

HUNTING HORN SHOW 2016 - paroda

Recommended Posts

Balandžio 15, 16 ir 17 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyks tarptautinė aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės paroda „Hunting Horn Show 2016“.

Išskirtine pramoga lankytojams taps įspūdingas reginys – „Elnių šauklių varžytuvės“. 2 val. trukmės šauklių kovos žiurovus nukels į karališką elnių tuoktuvių puotą. Trijų dienų parodos „Hunting Horn Show 2016“ programoje šiemet pirmą kartą bus pristatomi išskirtiniai žūklės, aktyvaus laisvalaikio ir medžioklės tematikų seminarai. „Hunting Horn Show 2016“ parodoje savo produkciją ir paslaugas šiemet pristatys kompanijos iš įvairių pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos, Lenkijos, Bulgarijos, PAR, Tanzanijos, Ispanijos ir kitų šalių. Pirmą kartą Europoje tokio tipo parodoje ne tik vyks ginklų pristatymas, bet ir prekyba jais. Plačiau: http://www.litexpo.lt/lt/event/135/show

 

Baltic.PNG

Parodoje taip pat dalyvauja MT Baltic - ginklų prekyba Lietuvoje ir Europoje. Įmonė siūlo įvairių tipų ginklus, skirtus medžioklei, pramogai bei sportui, o taip pat įvairius priedelius ginklams!

Kviečiame visus apsilankyti MT Baltic stende - Pirmoje salėje, stendas 1.02!

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Hunting Horn Show“ metu 2016 07 17 dieną SKS durtuvas TIK 5 eur. Įprasta kaina 25 eurai. Kiekis ribotas!!! Vienam asmeniui parduodamas vienas vienetas!

 
MT Baltic nuotrauka.

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Pirmasis ginklo pardavimas parodoje tapo imanomas tik dėl to, kad ginkų licencijavimo paslaugos atsidūrė elektronineje erdvėje. Ačių ePolicija.lt 

DSC04226.JPGDSC04217.JPGDSC04237.JPGDSC04244.JPG

Pasidalinti


Nuoroda į forumą
Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

Užsiregistruokite arba prisijunkite norėdami komentuoti

Tik nariai gali komentuoti

Užsiregistruoti

Sukūrti naują paskyrą tikrai paprasta, pabandykite!

Užsiregistruoti

Prisijungti

Jeigu jau užsiregistravote prisijunkite čia.

Prisijungti

×