Jump to content

RENATO GAMBA Oxford, Italija


Recommended Posts

E-Parduotuvėje MTBaltic pardavimui radau unikalų lygiavamzdį šautuvą, todėl kilo noras pasidalinti žiniomis apie tai...

Šiek tiek istorijos

Nuo senų laikų Italijoje gyvuoja ginklų kultūra. Daugelis įmonių ir amatininkų užsiima šaunamųjų ginklų gamyba, o ir dauguma iš jų įsikūrę Brescia provincijoje. Tai tikra italų ginklų pramonės "MEKA", bet ne visos įmonės turi šimtametes tradicijas, tačiau Renato Gambija gali didžiuotis tuo teisėtai.

Dar pirmoje XVIII a. pusėje Gamba šeima atvyko į Gardone Val Trompia (Brescia priemiestis) iš Val Brembana, kur jau įgavo pirmąją ginklų gamybos patirtį. Tuo metu Brescia miestelyje buvo intensyviai plėtojama metalurgijos pramonė ir ginklų gamyba. Todėl Gamba šeimos nariai labai greitai įsitraukė į plataus masto ir visokeriopą veiklą. Apie tai liudija vestuves tarp Giuseppe Gamba di Giacomo ir Maddalena Bereli, įvykusi 1748 metų birželio 5 dieną.

Bereli buvo vietos ginklininkų šeima, o vestuvių liudytojais tapo Giuseppe Beretta (Ludoviko sūnus) ir Vincenzo Kominacci. Santykiai su šiomis, plačiai žinamomis šeimomis Gambos šeimai suteikė galimybę susigiminiuoti su "geriausiais iš geriausių" ginklų gamybos ir realizacijos versle. Šeimos tradicijos ir verslo ryšiai su didžiaisiais ginklakaliais ir nulėmė naują ginklų dinastijos sėkmę.

 RENAT GAMBA.jpg

Šiandien senas tradicijas palaikyti patikėta Renato Gambai ir jo sūnui Enriko. Renato Gamba - tikras profesionalas, jis niekada nesustoja ties pasiekimais, o 1984 metais pradėjo remti prekės ženklą Zanotti. Zanotti vardas žinomas dar nuo 1625 metų ir atstovauja aukščiausios kokybės vienetinius ginklus: tai meno kūriniai, tikri  technikos ir graviravimo meno šedevrai.

 

Renato Gamba Ginklai.jpg

 

Renato Gamba šventai laikosi šeimos tradicijų. Dėka jo pastangų, bendrovė gamina aukštos kokybės ginklus, tai apima patikimumą, grožį ir praktiškumą. Ginklus kuria aukščiausios kvalifikacijos meistrai, kurie kreipia dėmesį į viską, net, atrodytų, nereikšmingas smulkmenas, kurios vėliau ginklams suteikia individualius bruožus, todėl visa tai traukia ginklų žinovų dėmesį. Prieš kuriant naują modelį apgalvota viskas nuo medžiagų, kurios bus naudojamos iki estetikos ir praktiškumo. Darbas turi būti ne tik individualus ir rafinuotas, bet ir techniškai pažangus, atitinkantis ergonomikos dėsnius, žmogus ir ginklas taptų vientisi, ar tai būtų medžioklėje ar sportinio šaudymo stende. Žmogus - vienintelė būtybė, kuris savo skonio ir grožio suvokimu, gali suteikti ginklui grožį ir didybę.

 

456.jpg

 

Renato Gamba ginklų gamybos linija labai technologiška, procese visą sunkų meistrų darbą pakeitė KVS (Kompiuterinės Valdymo Sistemos). Ruošinių apdorojimo skaitmeninėmis staklėmis, - tai pradinis gamybos etapas, o detalių surinkimas-suvedimas-apdaila - tik rankiniu būdu. Visa tai, naudojant didelio tikslumo įrankius bei žmogaus rankų virtuoziškumą užtikrina puikius rezultatus. Kiekvienas ginklas, tarsi, įgauną tik jam būdingą savitumą.

Be metalinių ginklo dalių gamybos, aukščiausiu lygiu priderinamas medinių dalių apsodas, pagamintas iš pasirinktos priešakninės (apatinė medžio dalis) riešutmedžio medienos. Jau nekalbant apie aukščiausius kokybės graviūrą-spaudinius, atliktus garsių Italijos meistrų, ir tik rankų darbu. Visa tai suteikia ginklams grožį ir charakterį negailestingos konkurencijos rinkoje sąlygomis.

 

 

Renato Gamba_009.jpg

 

Ginklas - brangakmenis - tai pilnas spektras ginklų medžioklei ir modeliai sportui, įvairiems skoniams ir poreikiams. Dėl nuolat augančios ginklų paklausos stendiniam šaudymui, sportiniams šautuvams skirta ypatinga vieta. Šio tipo ginklai yra specialiai suprojektuoti olimpinėms rungtims: Trap, Skeet, taip pat Sportingui ir kitoms sportinio šaudymo disciplinoms.

 

Renato Gamba Oxford M.jpg

 

Visi gaminami lygiavamzdžiai šautuvai gali būti skirti tik tam tikram medžioklės būdui. Bendrovė gamina ir horizontalaus vamzdžių suporinimo šautuvus: Oxford, Prince-624, LONDON GOLD, AMBASSADOR skirti tradiciniam medžioklės būdui, su spynomis Anson & Deeley arba Holland & Holland. Šie ginklai yra gaminami daugumoje kalibrų.

Be šautuvų, Gamba bendrovė gamina puikius trumpus ginklus. Gaminami puikūs pistoletai 7.65 Browning kalibro ir .380 auto  EL (Extra Lux) išpildymo ir SL (Super Lux), o revolverių linija - laiko patikrintus, .38 special kalibro ginklus.

Renato Gamba garantuoja puikų ginklo kainos ir kokybės santykį nuo vidutinio šautuvo su vertikaliai ir horizontaliai suporuotais vamzdžiais sportui ar medžioklei, iki unikalaus dizaino ginklų, skirtų labiausiai rafinuotam skoniui.

Ginklai, turintys Renato Gamba vardą, - tai visada nugalėtojo pasirinkimas! Pasirinkimas garantuotas patirtimi, kurią sukūrė Italijos provincijos Brescia ginklakaliai - pasaulio unikalių ginklų gamybos lyderiai.

 

 

Parengė:

Vytautas

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...